• <
mewo_2022
Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie

Agata Barwińska wicemistrzynią świata w żeglarskiej klasie ILCA 6 (Laser Radial)

Agata Barwińska (MOS Iławą) wywalczyła dzisiaj tytuł wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie ILCA 6 (Laser Radial). W regatach rozegranych w Omanie od Polki lepsza była tylko Emma Plasschaert (Belgia), mistrzyni świata z 2018 roku i czwarta zawodniczka igrzysk w Tokio. Druga z Polek, Wiktoria Gołębiowska (MOS Iława) była 38.

07.12.2021, 11:21

Agata Barwińska złotą medalistką mistrzostw Europy

Agata Barwińska (MOS Iława) mistrzynią Europy w olimpijskiej klasie Laser Radial (ILCA 6). Regaty odbyły się w Warnie (Bułgaria) a Polka odniosła zdecydowane zwycięstwo poprawiając swój zeszłoroczny wynik, kiedy to w Gdańsku sięgnęła po brązowy medal.

11.10.2021, 09:11

Koniec ME w klasie Laser - Agata Barwińska z brązem, srebro Filipa Ciszkiewicza

Agata Barwińska (MOS Iława) brązową medalistką mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie Laser Radial. Wśród mężczyzn, w nieolimpijskiej klasie Laser Radial srebrny medal wywalczył Filip Ciszkiewicz (MKŻ Arka Gdynia), a brąz w kategorii do lat 21 zdobył Przemysław Machowski (MKS Dwójka Warszawa). W klasie Laser Standard Polacy bez sukcesów. Mistrzowskie regaty od czwartku odbywały się w Gdańsku.

14.10.2020, 10:17

Agata Barwińska i Filip Ciszkiewicz coraz bliżej medali w ME

Agata Barwińska (MOS Iława) i Filip Ciszkiewicz (MKŻ Arka Gdynia) coraz bliżej medali w mistrzostwach Europy w klasie Laser Radial. Po dzisiejszych wyścigach oboje zajmują w swoich konkurencjach drugie miejsca w klasyfikacji generalnej. W klasie Laser Standard Polacy bez sukcesów. Mistrzostwa Europy odbywają się w Gdańsku, a medalistów poznamy we wtorek.

11.10.2020, 19:54